:: والمـــــــر :: tag:http://valmer.mihanblog.com 2019-09-11T02:51:30+01:00 mihanblog.com بازگشت 2014-08-20T03:41:56+01:00 2014-08-20T03:41:56+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/61 خادم الشهدا بسم رب الحسینبه خواست خدا این وبلاگ پس از اندکی تغییرات دوباره راه اندازی خواهد شد.یاعلیالتماس دعا بسم رب الحسیندر حال ساخت...


به خواست خدا این وبلاگ پس از اندکی تغییرات دوباره راه اندازی خواهد شد.
یاعلی
التماس دعا
]]>
پــوســــتر گـــــناه بــــزرگــــــ....!!! 2013-12-30T15:35:56+01:00 2013-12-30T15:35:56+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/60 خادم الشهدا ********************************************************برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید********************************************************زمان میگذرد اما حافظه انقلابیون از بین نمیرود ! قابل توجه مسئولین ساده که با مجازات نکردن عده ای معلوم الحال که جز خیانت به جموری اسلامی و انقلاب در سابقه اخیرشان نیست . طوری زبانشان از حد معمول دراز شده است که حتی طلب کار و بعضاً نماینده ای برای دفاع و چشم پوشی از خیانت های این افراد حاضره بیانات رهبری را نیز
********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************

زمان میگذرد اما حافظه انقلابیون از بین نمیرود !

قابل توجه مسئولین ساده که با مجازات نکردن عده ای معلوم الحال که جز خیانت به جموری اسلامی و انقلاب در سابقه اخیرشان نیست . طوری زبانشان از حد معمول دراز شده است که حتی طلب کار و بعضاً نماینده ای برای دفاع و چشم پوشی از خیانت های این افراد حاضره بیانات رهبری را نیز به نفع خود کاملا بچه گانه تحریف کنه و ادعا کنه 9 دی غیر قانونی بوده !

البته با این جماعت ملعون شده و هم صدا با منافقین کاری ندارم ! اما فقط و فقط از مسئولین خواستاریم تا بازم با چشم پوشی های بی موردشون به این خائنین رو ندهند !

فقط توجه کنید که امام و مقتدامون چطور در مورد گناه بزرگ این افراد صحبت میکنن ! شاید به خود بیایم !

بگذریم که عده ای از همین مسئولین از خدمت کنندگان دربار فتنه بودن !! و البته که زورشون میاد نامی از فتنه ببرن حتی با مسئولیت های بزرگشون تو مملکت... !!!

 ********************************************************


 گناه بزرگ فتنهگران در سال 88 این بود كه اگر خوشبینانه نگاه كنیم و بگوئیم اینها یك شبهه‌اى، خدشه‌اى در ذهنشان بود، این خدشه را به صورت ایجاد چالش براى نظام اسلامى مطرح كردند. این گناه بزرگ، قابل اغماض هم نیست؛ آثار آن هم همچنان در جامعه‌ى ما موجود است. البته ملت، ملت بیدارى است. نصاب لازم در فهم و بصیرت این ملت موجب میشود كه خیلى از این حوادث پوشیده بشود و بتدریج آثار آن زائل شود؛ لیكن اینها به خاطر همین، ضربه زدند. ایجاد دعوا، گریبان یكدیگر را گرفتن، ایجاد اختلاف عمیق، یكى از كارهاى بسیار بد، بسیار بزرگ و نكوهیده است؛ این همان چیزى است كه دشمن میخواهد.

۱۳۹۰/۰۳/۰۸

بیانات در دیدار نمایندگان مجلس شوراى اسلامى

 


]]>
حــــرمـــــله زمـــانت را بشنــــاس ... 2013-11-11T09:52:42+01:00 2013-11-11T09:52:42+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/59 خادم الشهدا حــــرمـــــله زمـــانت را بشنــــاس ...********************************************************برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید********************************************************اَللَّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و هنوز هم هستند کودکانی که به جرم محب علی (ع) حسین (ع) بودن سر از بدن جدا شوند ! و هنوز هم هستند حرمله هایی که از شمر دستور کشتن کودک جلوی چشم پدر را میگیرند ! حرمله هایی یزیدی صفت که وهابیت حــــرمـــــله زمـــانت را بشنــــاس ...


********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************

اَللَّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ 
و هنوز هم هستند کودکانی که به جرم محب علی (ع) حسین (ع) بودن سر از بدن جدا شوند ! 
و هنوز هم هستند حرمله هایی که از شمر دستور کشتن کودک جلوی چشم پدر را میگیرند ! 
حرمله هایی یزیدی صفت که وهابیت از حرامزادگی اسرائیل بوجود آمده است ! 
و هنوز هستند حرامیانی که به بهانه مشتی گندم و سکه امام زمان خود را بفروشند و عزت حسینی و کودکان شیرخوار را نبینند که چطور در خون دست و پا میزنند ! 
هنوز هستند افرادی که با یزیدیان با روی خوش سخن میگویند !! 
بیدار باشیم که یزید زمان شمر زمان مشغول کشتار علی اصغر هاست و اما چه کسانی بی خیال این جنایات دم از آشتی با حرامزاده ها میزند ؟! 

معذرت بابت عکس ها ! خیلی خودمو کنترل کردم وگرنه عکس هایی به شدت دردناک تر از اینها داشتم از جنایات این حرامیان .....
]]>
نـــــدای اســـــتکـــــبار ستــــــیزی .... 2013-10-29T10:09:39+01:00 2013-10-29T10:09:39+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/58 خادم الشهدا ********************************************************برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید********************************************************نـــــدای اســـــتکـــــبار ستــــــیزی ....حقیقتی است که هر روز عاشورا و هر فرد کربلایی دارد تا از ولیّ و امام و راه اسلام دفاع کند، به راستی که درایّام ولایت و غدیر بودیم و نزدیک محرّم عزای سالار شهیدان(ع) که امتحانی بزرگ برای عهد بستگان با ولی در آن زمان بود به راستی که کوفیان ولی و امام خود را به مشتی گندم و سکه فروختند

********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************
نـــــدای اســـــتکـــــبار ستــــــیزی ....

حقیقتی است که هر روز عاشورا و هر فرد کربلایی دارد تا از ولیّ و امام و راه اسلام دفاع کند، به راستی که درایّام ولایت و غدیر بودیم و نزدیک محرّم عزای سالار شهیدان(ع) که امتحانی بزرگ برای عهد بستگان با ولی در آن زمان بود به راستی که کوفیان ولی و امام خود را به مشتی گندم و سکه فروختند و حسین(ع) تنها و بی یاور مظلومانه با تمام امیدش به روی نیزه ها رفت. 

دوستان گرامی عرصه استکبار ستیزی این ایام هم نوعی امتحان عمّارگونه و وفادارانه به ولی زمان است که قطعاً از امتحانات سخت آخر الزمان خواهد بود. 

هیچ دقت کردیم ولیّ زمان امام خامنه ای در روز بزرگ غدیر بعد از سالها ایراد به سخنرانی نکردند؟! چرا؟ 
دقت کرده ایم که آیا رهبر انقلاب منتظر یاران خویش و ایستادن هایشان هستند؟! 
آیا غیر از این است که ما لبیک گویان به ولایت باید دفاع خود را نشان دهیم؟!
آیا غیر از این است که امام منتظر برای رفع شبهات و پیروزی در فتنه توسط خودمان است ؟! 
آیا رهبر انقلاب مواضعی که در مقابل آمریکا و اسرائیل جنایت کار داشتند تغییر کرده؟ که چینین شتاب زده عده ای خواب آلود در طلب آمریکا له له میزنند و عهد با نظام و انقلاب را فراموش کرده اند ؟! 
آخرین موضع رهبری برای آمریکا را فراموش کرده ایم: 
«به آمریكایى‌ها بدبینیم؛ به آنها هیچ اعتمادى نداریم. ما دولت ایالات متّحده‌ى آمریكا را دولتى غیرقابل اعتماد، دولتى خودبرتربین، دولتى غیرمنطقى و عهدشكن، دولتى سخت در پنجه‌ى تصرّف و اقتدار شبكه‌ى صهیونیسم بین‌المللى میدانیم. 
امام خامنه ای 92/7/13» 

طرفداران سازش با آمریکا سفر نیویورک را در بوق و کرنا می‌کردند و جوری صحبت می‌کردند که انگار فردا صبح روابط ایران و آمریکا برقرار می‌شود. 
آیا این اقتدار و ایستادگی و درس عاشوراییمان است ؟! این طرفداران مدام از دوستی و صلح دم میزنند بدون اینکه چشمان خود را باز کنند و ببینند. 
آیا وندی شرمن و توهین بزرگش به تمام نژاد ایرانی ها را نمیبینند؟ 
آیا توهین ها و بی احترامی مسئولین آمریکایی را نمیبینند ؟ 
آیا صحبت های اوباماو خوش رقصی او در کنار سگی چون نتانیاهو را نمیبینند ؟! 
آیا عزت ایرانی این است که تو سرت بزنن و ساکت بشینی ؟! 
آیا باز میخواهیم کاپبتولاسیونی دیگر اجرا کنند ؟! مگر آمریکا و خوی شیطانی او عوض شده است که سکوت کنیم و مرگ بر استکبار سر ندهیم؟! 

برادران و خواهران گرامی درخواست داریم تا دوباره اوج استکبار ستیزیمان را به گوش جهانیان و این جماعت خام و عده ای اندک که ساز مخالف و چراغ سبز به دشمنان نظام میدهند، برسانیم. 
قصد هیچ بی احترامی و مخالفتی با دولت محترم نداریم و مقصود اصلاً و ابداً دولت و رئیس جمهور محترم نیست و نخواهد بود. 

هدف کور کردن صداهای سازشی هست که از طرف غرب برای تضعیف قدرت ایران و اسلام به پا خواسته اند تا قبح شیطان بزرگ و آمریکا و اسرائیل جنایتکار را بشکنند تا از این فلاکت و بدبختی که در جهان دچارش شده اند بیرون آیند. 
]]>
اجتماع بزرگ "مرگ بر آمریکا" برگزار می کند 2013-10-23T10:30:13+01:00 2013-10-23T10:30:13+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/57 خادم الشهدا به گزارش روابط عمومی حزب الله سایبر، این مراسم با سخنرانی دکتر حسن عباسی و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان فضای مجازی، شبکه‏ های اجتماعی و وبلاگنویسان حزب اللهی در عرصه سایبر و محوریت استکبار ستیزی رأس ساعت ۱۵  روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می گردد.لازم به ذکر است شرکت در این اجتماع برای عموم آزاد است.


به گزارش روابط عمومی حزب الله سایبر، این مراسم با سخنرانی دکتر حسن عباسی و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان فضای مجازی، شبکه‏ های اجتماعی و وبلاگنویسان حزب اللهی در عرصه سایبر و محوریت استکبار ستیزی رأس ساعت ۱۵  روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می گردد.

لازم به ذکر است شرکت در این اجتماع برای عموم آزاد است.

]]>
در دولت راستگویان دانستن حق مردم نیست!!! 2013-10-19T08:38:28+01:00 2013-10-19T08:38:28+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/56 خادم الشهدا آقای ژنرال تصمیمی مهم و حیاتی برای منافع کشور گرفتند که گویا این ملت و مردم نامحرم هایی بیش نیستند !!حال از چه ترسی چنین تصمیمی اتخاذ شده معلوم نیس ?! اما باز هم سوالاتی بدون پاسخ میماند که طرح پیشنهادی ایران رو طرف های مذاکره غرب و اروپا و امریکا خبر دار شدن و صد البته که سگ بزرگ (اسرائیل ) هم به طور آنلاین باخبر است ! چطور محتوای مهم پیشنهادات که قبل از جهان برای مردم شهید پرورو خانواده های شهدا ایران اسلامی مهم هست ازشون مخفی نگه داشته میشه ؟! چطور سایت های اسرائیلی در یک اقدام پیش

آقای ژنرال تصمیمی مهم و حیاتی برای منافع کشور گرفتند که گویا این ملت و مردم نامحرم هایی بیش نیستند !!
حال از چه ترسی چنین تصمیمی اتخاذ شده معلوم نیس ?! اما باز هم سوالاتی بدون پاسخ میماند که طرح پیشنهادی ایران رو طرف های مذاکره غرب و اروپا و امریکا خبر دار شدن و صد البته که سگ بزرگ (اسرائیل ) هم به طور آنلاین باخبر است ! چطور محتوای مهم پیشنهادات که قبل از جهان برای مردم شهید پرورو خانواده های شهدا ایران اسلامی مهم هست ازشون مخفی نگه داشته میشه ؟! چطور سایت های اسرائیلی در یک اقدام پیش دستی و خلاف مدعی ارائه مفاد پیشنهادی 
خدا نکنه که تیم دیپلماسی کشورمان باز هم خواب های پریشان بی سر و صدا سالهای 83 را برای ملت بازگردانند. خدا نکنه هدف این باشه بدون اینکه ملت بفهمند با لبخندی پای پروتکل های دیگر امضا کنند . یا شاید دوباره اطلاعات سری از دانشمندان هسته ای مان به ترسی فروخته شود ... 
عجیب با این تاکتیک ها یاد رویکرد های هاشمی افتادیم !
پ.ن:  کاش لحظه مذاکرات و ارائه طرح های محرمانه چشمان بغض آلود علیرضا احمدی روشن و آرمیتا رضایی یادمان نرود....

********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************
]]>
مــــــاســـــت مـــالی ... 2013-10-15T06:03:55+01:00 2013-10-15T06:03:55+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/55 خادم الشهدا مــــن نبـــــودم دســــتم بـــود....جناب هاشمی :خاطره حذف شعارمَرگ برآمریكا مربوط به سالها قبل است، مسئول سایت بدون هماهنگی آن را منتشر کرد كه اقدامی نادرست بود .خداروشکر و تشکر بسیار زیاد از صدا و سیما در این اقدام مهم و تاثیر گذار که جلوی انحرافات ذهنی عده ای در خواب رفته و مست شده در خیال آمریکا و دشمنان را گرفتند . اما یه چند سوالی در مورد آقای هاشمی که ید طولایی در ماست مالی کردن حرفاشون دارن !! چطور شما نمیتونید حتی رو دفتر و خانواده خود نظارت داشته باشید چنین ادعا هایی داری


مــــن نبـــــودم دســــتم بـــود....

جناب هاشمی :خاطره حذف شعارمَرگ برآمریكا مربوط به سالها قبل است، مسئول سایت بدون هماهنگی آن را منتشر کرد كه اقدامی نادرست بود .

خداروشکر و تشکر بسیار زیاد از صدا و سیما در این اقدام مهم و تاثیر گذار که جلوی انحرافات ذهنی عده ای در خواب رفته و مست شده در خیال آمریکا و دشمنان را گرفتند . 
اما یه چند سوالی در مورد آقای هاشمی که ید طولایی در ماست مالی کردن حرفاشون دارن !! 
چطور شما نمیتونید حتی رو دفتر و خانواده خود نظارت داشته باشید چنین ادعا هایی دارید ؟
چطور وقتی جنجال های صحبت های شما بالا میکشد و همه مردم مطلع میشوند تازه شما خبر دار میشوید و بعد از رسانه ای شدن و دروغ از آب دراومدن اظهاراتتان دست به ماست مالی کردن قضیه میزنید ؟! 
آیا قدرت اطلاع پیدا کردن شما چنین عقب و گنگ است ؟! پس چطور میشود به حرفایی که معلوم نیست بر چه اساسی زده میشود استناد کرد ؟! 
آیا قدرت و اقتدار ایران اسلامی در جهان کم است که از شما هم صداهایی ضد آرمانهای انقلاب و شهدا میشنویم ؟! 

پ.ن : کاملا بی ریط از اقای خاتمی میخواییم جلو دوشیزه محترمه خودشون رو بگیرن که به اندازه کافی بی غیرتی به رخ مردم نشون دادن ... 

********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************


]]>
مـــا به آمـــریکــــایی ها بد بینــــیم .... 2013-10-06T12:42:34+01:00 2013-10-06T12:42:34+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/54 خادم الشهدا بیانات رهبر انقلاب امام خامنه ای در مراسم تحلیف دانشجویان دانشگاه‌هاى افسرى ارتش ·         برخى از آنچه در سفر نیویورك پیش آمد، به نظر ما بجا نبود؛ لكن ما به هیئت دیپلماسى ملّت عزیزمان و دولت خدمتگزارمان خوشبین هستیم. ·          به آمریكایى‌ها بدبینیم؛ به آنها هیچ اعتمادى نداریم. ما دولت ایالات متّحده‌ى آمریكا را دولتى غیرقابل اعتماد، دولتى خودبرتربین، دولتى غیرمنطقى و عهدش
بیانات رهبر انقلاب امام خامنه ای در 

مراسم تحلیف دانشجویان دانشگاه‌هاى افسرى ارتش


·         برخى از آنچه در سفر نیویورك پیش آمد، به نظر ما بجا نبود؛ لكن ما به هیئت دیپلماسى ملّت عزیزمان و دولت خدمتگزارمان خوشبین هستیم.

·          به آمریكایى‌ها بدبینیم؛ به آنها هیچ اعتمادى نداریم. ما دولت ایالات متّحده‌ى آمریكا را دولتى غیرقابل اعتماد، دولتى خودبرتربین، دولتى غیرمنطقى و عهدشكن، دولتى سخت در پنجه‌ى تصرّف و اقتدار شبكه‌ى صهیونیسم بین‌المللى میدانیم.

·         دولت ایالات متّحده‌ى آمریكا از همه‌ى دنیا باج میگیرد و به رژیم جعلى صهیونیستى باج میدهد.

به مسئولین خودمان اعتماد داریم، خوشبین هستیم، از آنها میخواهیم كه با دقّت، با ملاحظه‌ى همه‌ى جوانب گامها را درست بردارند، محكم بردارند، منافع ملّى را یك لحظه به فراموشى نسپرند.********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************

]]>
نان با طعم منتـــــــــ! 2013-10-01T04:57:35+01:00 2013-10-01T04:57:35+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/53 خادم الشهدا بسم الله ... وَ لَنْ تَرْضى‏ عَنْکَ الْیَهُودُ وَ لاَ النَّصارى‏ حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ(120 بقره) «و هرگز یهود و نصاری از تو خشنود نخواهند شد تا آنکه از آیین آنان پیروی کنی» سیاست مداران ما انشاالله که بیدار شدن وقتی موضع کثیف غرب و آمریکا بر همه جهان عیان شد که هیچ وقت آمریکا عوض شدنی نیست و عوض نشده و همون دشمن ایران و شیطان بزرگ همیشگی است ! حتما دیدن که چطور  دو نفری مشغول افاضاتی در مورد نرمش ایران بر اثر فشار تحریم و گزینه جنگ روی میز و...بر روی  ادامه م


بسم الله ...

وَ لَنْ تَرْضى‏ عَنْکَ الْیَهُودُ وَ لاَ النَّصارى‏ حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ(120 بقره)

«و هرگز یهود و نصاری از تو خشنود نخواهند شد تا آنکه از آیین آنان پیروی کنی»

سیاست مداران ما انشاالله که بیدار شدن وقتی موضع کثیف غرب و آمریکا بر همه جهان عیان شد که هیچ وقت آمریکا عوض شدنی نیست و عوض نشده و همون دشمن ایران و شیطان بزرگ همیشگی است ! حتما دیدن که چطور  دو نفری مشغول افاضاتی در مورد نرمش ایران بر اثر فشار تحریم و گزینه جنگ روی میز و...


بر روی  ادامه مطلب کلیک کنید ...********************************************************
برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلوات روی عکس کلیک کنید

********************************************************
]]>
او بـــا مـــا ؟!! 2013-09-29T08:30:18+01:00 2013-09-29T08:30:18+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/52 خادم الشهدا بسم رب الحسین بعد از ماهها دوری از فضای مجازی! امروز تصمیم گرفتم چند خط بنویسم... دیروز که خبر گفتگوی تلفنی او با ما و حاج حسن رو شنیدم مثل بقیه برام جالب بود که کدومشون اول به اون یکی زنگ زده. ولی بعد تلاش بسیار و تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که حاج حسن منتظر بودن !؟!  و او با ما هم زنگ زده. جالب تر این بود که رایس میگه گفتگو بسیار سازنده ای انجام شده؛ مسئله بعدی سوال خبرنگار امریکایی از حاج حسن بود درباره هولوکاست که ایشون جواب دادند: " من تاریخ دان نیستم!!! "
بسم رب الحسین

بعد از ماهها دوری از فضای مجازی! امروز تصمیم گرفتم چند خط بنویسم...

دیروز که خبر گفتگوی تلفنی او با ما و حاج حسن رو شنیدم مثل بقیه برام جالب بود که کدومشون اول به اون یکی زنگ زده. ولی بعد تلاش بسیار و تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که حاج حسن منتظر بودن !؟!  و او با ما هم زنگ زده.

جالب تر این بود که رایس میگه گفتگو بسیار سازنده ای انجام شده؛ مسئله بعدی سوال خبرنگار امریکایی از حاج حسن بود درباره هولوکاست که ایشون جواب دادند: " من تاریخ دان نیستم!!! ". آقای وزیر امور خارجه هم که خدا رو شکر مثل اینکه بیاناتی رو مطرح کردند مبنی بر این که " ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است. مردی که هولوکاست را انکار می‌کرد، رفته است. "

اولاً آقای ظریف ایران شما نیستید و مردم ایران اسلامی و حتی تمام دنیا ایران رو با نام یک مرد می شناسند و بس.

ثانیاً فکر می کنم درباره مسائل بین المللی شما باید پیام رسان ملت ایران باشید نه پیام رسان عالیجناب!

قابل توجه مسئولین کمی تا قسمتی معتدل1 که رهبر معظم انقلاب بارها وقتی درباره این موضوع فرمایش می فرمودند از کلمه " افسانه هولوکاست " استفاده کرده اند.

یاحــــق

 

 

 

 

1. در اینجا به معنای استفاده نکردن از کسانی که منتسب به احزاب مخصوصاٌ از نوع اصولگرا در سازمانها و وزارتخانه های دولتی می باشد!

بی ربط: آمریکا،آمریکا Thanks ز تک زنگ تو *** نرمش و تدبیر ما Much Better از جنگ تو !!!

 

]]>
همایش بزرگ حزب الله سایبر با موضوعیت «سوریه و تکلیف ما؟» برگزار می گردد 2013-09-15T16:03:30+01:00 2013-09-15T16:03:30+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/51 خادم الشهدا این مراسم، با حضور آقایان سهیل کریمی و حسین قدیانی از اعضای شورای مرکزی حزب‌الله سایبر و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان مجازی، شبکه‏ های اجتماعی و وبلاگنویسان ایرانی و سوری با هدف "تبیین روش های دفاع از محور مقاومت در عرصه سایبر"رأس ساعت ۱۶  الی ۱۸ روز پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ در تالار سیدالشهداء واقع در میدان هفتم تیر خیابان مفتح جنوبی نرسیده به ورزشگاه شهید شیرودی  برگزار می گردد.لازم به ذکر است شرکت در این همایش برای عموم آزاد است.


این مراسم، با حضور آقایان سهیل کریمی و حسین قدیانی از اعضای شورای مرکزی حزب‌الله سایبر و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان مجازی، شبکه‏ های اجتماعی و وبلاگنویسان ایرانی و سوری با هدف "تبیین روش های دفاع از محور مقاومت در عرصه سایبر"رأس ساعت ۱۶  الی ۱۸ روز پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ در تالار سیدالشهداء واقع در میدان هفتم تیر خیابان مفتح جنوبی نرسیده به ورزشگاه شهید شیرودی  برگزار می گردد.

لازم به ذکر است شرکت در این همایش برای عموم آزاد است.

]]>
دشــــمن را تــا قــعــــر کــاخ سفیـــد نابــود خواهیــــــم کـــرد..!! 2013-07-06T07:50:35+01:00 2013-07-06T07:50:35+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/48 خادم الشهدا قسمتی از سخنان حجه الاسلام و المسلمین پناهیان در جمع مدافعان حرم3 :دشــــمن را تــا قــعــــر کــاخ سفیـــد نابــود خواهیــــــم کـــرد..!!در آینده خواهید دید این اراده و عزم شما جوانان برای دفاع از حرمین اثرش از اینکه سلاح بدست بگیرین و به جنگ برین بیشتره .یک عده ای نادان و احمق پیدا شدند و مستقیم میخوان به حرم ها بی احترامی کنند میدونید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟!دیگه مثل دفاع مقدس عمل نخواهیم کرد !اگر کوچکترین بی احترامی به حرم ها بشه مطمئن باشید دشمنمون را تا قعر کاخ سفید نابود خواهیم کرد !این
دشــــمن را تــا قــعــــر کــاخ سفیـــد نابــود خواهیــــــم کـــرد..!!

در آینده خواهید دید این اراده و عزم شما جوانان برای دفاع از حرمین اثرش از اینکه سلاح بدست بگیرین و به جنگ برین بیشتره .

یک عده ای نادان و احمق پیدا شدند و مستقیم میخوان به حرم ها بی احترامی کنند میدونید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟!
دیگه مثل دفاع مقدس عمل نخواهیم کرد !
اگر کوچکترین بی احترامی به حرم ها بشه مطمئن باشید دشمنمون را تا قعر کاخ سفید نابود خواهیم کرد !
این اتفاقی است که کسی نمیتونه جلوش رو بگیره !
تل آویو با خاک یکسان خواهد شد ! تمام مراکز قدرت کفر که پشت سر این اهانت ها و بی احترامی به اهل بیت (ع) هستند نابود خواهد شد ! و شما این رو در تاریخ خواهید دید!...

رفقا اینجور دور هم نشستید سینه میزنید و عزاداری میکنید بدونید اینها هم شلیکه شلیک گلوله است که بعدها در قلب دشمن و کفر هم گلوله بزنید انقد رموثر نیست و اونجا هم ذکر یا حسین(ع) موثر تر است .

این حسین (ع) روزی جهان رو خواهد گرفت !
قبل از اینکه امام زمان (عج) ظهور کنند باید قبلش باشه میدونید چرا ؟!
چون امام زمان (عج) وقتی ظهور میکنند و تکیه به خانه کعبه میزنند میگویند :« اَلا یا اَهلَ العالَم اِنَّ جَدِی الحُسَین قَتَلُوهُ عَطشاناً.» پس این حسین(ع) رو همه باید بشناسند ..
بچه ها حسین (ع) رو به همه عالم معرفی کنید . امام حسین هم با صاف وایستادن نگاه کردن و دوقطره اشک ریختن به جهان معرفی نمیشه . امام (ره) فرمود : مکتبی که پاش سر و سینه زدن نداشته باشه میمیره . دسته های عزاداری بزرگ باید راه بیافته


]]>
****______ پــوســـتر عـــــزت ملـــــی در انتـــخــابـات ______**** 2013-05-27T12:20:07+01:00 2013-05-27T12:20:07+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/47 خادم الشهدا .امام خامنه ای : مردم به اظهارات داوطلبان ریاست جمهوری نگاه کنند و ببیند چه کسی می تواند برای انقلاب و برای آینده و عزت ملی و بازکردن مشکلات و ایستادگی قدرتمندانه و عزت‌مندانه مقابل جبهه معاندان و الگو کردن جمهوری اسلامی در چشم مستضعفان عالم بهتر و بیشتر تلاش کند.*****************************************برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلواتـــــ روی عکس کلیک کنید*****************************************
امام خامنه ای : مردم به اظهارات داوطلبان ریاست جمهوری نگاه کنند و ببیند چه کسی می تواند برای انقلاب و برای آینده و عزت ملی و بازکردن مشکلات و ایستادگی قدرتمندانه و عزت‌مندانه مقابل جبهه معاندان و الگو کردن جمهوری اسلامی در چشم مستضعفان عالم بهتر و بیشتر تلاش کند.پوستر عزت ملی*****************************************

برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلواتـــــ روی عکس کلیک کنید

*****************************************

]]>
__.:| پوستر باید‌های فرد اصلح برای ریاست جمهوری |:.__ 2013-05-19T07:38:58+01:00 2013-05-19T07:38:58+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/46 خادم الشهدا *1- بتواند كشور را با همین سرعت، بلكه بیش از این، در عرصه‌ى مادى و معنوى پیش ببرد. 2- بتواند عزت کشور و مردم را بالا ببرد. 3- استقلال کشور و مردم را عمیق‌تر كند. 4- وضع زندگى مردم را بهتر و مرفه‌تر کرده و گره‌ها را باز كند. 5- امید و شور و شوقى در كشور به‌وجود آورد. 6- همتش بر حفظ عزت و حركت كشور در جهت هدفهاى انقلاب باشد. 7- مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» و اهل استقامت و ایستادگى باشد. 8- زرهى پولادین از یاد خدا و توكل به خدا بر تن خودش بپوشد و وارد میدان شود.****
1- بتواند كشور را با همین سرعت، بلكه بیش از این، در عرصه‌ى مادى و معنوى پیش ببرد.
2- بتواند عزت کشور و مردم را بالا ببرد.
3- استقلال کشور و مردم را عمیق‌تر كند.
4- وضع زندگى مردم را بهتر و مرفه‌تر کرده و گره‌ها را باز كند.
5- امید و شور و شوقى در كشور به‌وجود آورد.
6- همتش بر حفظ عزت و حركت كشور در جهت هدفهاى انقلاب باشد.
7- مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» و اهل استقامت و ایستادگى باشد.
8- زرهى پولادین از یاد خدا و توكل به خدا بر تن خودش بپوشد و وارد میدان شود.


*
__.:| باید‌های فرد اصلح برای ریاست جمهوری |:.__


*****************************************

برای دیدن اندازه اصلی، با یک صلواتـــــ روی عکس کلیک کنید

*****************************************
]]>
گزارش تصویری ویژه والمـــــر برای یادواره گردان تخریب!!! 2013-02-22T14:44:25+01:00 2013-02-22T14:44:25+01:00 tag:http://valmer.mihanblog.com/post/45 خادم الشهدا بسم رب الحسین مراسم یادواره شهدای گردان تخریب  از ساعت 16 در خیابان طالقانی، لانه جاسوسی برگزار شد... از ساعت 16 الی 18 این مراسم حول محور نمایشگاه برگزار شد و دیدار تازه کردن رزمندگان و خانواده ی آنان با یکدیگر... بعد از اذان مغرب و اقامه نماز، ابتدا مجری برنامه اعلام برنامه کرد، سپس کلیپی درباره شهید دین شعاری پخش شد(همون قدیمیه!!!) و سپس نوبت به سخنرانی حجت الاسلام پناهیان رسید که ایشان هم خیلی مختصرا چند خاطره از شهدای تخریب بیان کردند. بعد از سخنرانی حجت الاسلام پناهیان نو

بسم رب الحسین

مراسم یادواره شهدای گردان تخریب  از ساعت 16 در خیابان طالقانی، لانه جاسوسی برگزار شد...

از ساعت 16 الی 18 این مراسم حول محور نمایشگاه برگزار شد و دیدار تازه کردن رزمندگان و خانواده ی آنان با یکدیگر...

بعد از اذان مغرب و اقامه نماز، ابتدا مجری برنامه اعلام برنامه کرد، سپس کلیپی درباره شهید دین شعاری پخش شد(همون قدیمیه!!!) و سپس نوبت به سخنرانی حجت الاسلام پناهیان رسید که ایشان هم خیلی مختصرا چند خاطره از شهدای تخریب بیان کردند.

بعد از سخنرانی حجت الاسلام پناهیان نوبت به رونمایی سایت گردان تخریب لشگر 27 رسید که توسط حاج منصور رحیمی رونمایی شد...

سپس یک نمایش که از یکی از عملیاتهای انجام شده در دوران دفاع مقدس تخریبچیان که بازسازی شده بود نمایش داده شد و در آخر نیز  حاج منصور نورایی با خواندن مناجات امیرالمومنین مراسم را تقریبا به پایان رساند...

 

برای دیدن ادامه تصاویر به ادامه مطلب بروید...

]]>